Hoppa till innehåll

TechSverige befinner sig just nu i en mycket spännande fas, där vi bland annat bygger upp en egen arbetsgivarverksamhet i syfte att leverera målgruppsanpassad service, stöd och support till våra medlemmar.

Hos oss jobbar redan idag engagerade experter inom olika områden som förstår techbranschens unika behov och synsätt och vi är alla 100 % inriktade på att tillgodose dem. Men, vi behöver bli fler!

Nu söker vi dig som ska ansvara för vår medlemskommunikation med fokus på arbetsgivarfrågor. Du kommer att arbeta brett med olika kommunikationsaktiviteter riktat mot våra medlemmar, ofta i nära samarbete med andra kollegor och experter.

Vi söker också förhandlare/arbetsrättsjurister till tre regioner. Vill du vara en del av ett starkt team som har fullt fokus på att erbjuda god och tillgänglig arbetsgivarservice och skapa bästa möjliga villkor för techbranschen?